Guus Slauerhoff live performance ‘Oorlog en Geweld’

Kunst, muziek en dans komen samen in deze voorstelling bij Podium Zuidhaege, met Guus Slauerhoff, het Grieg Pianoduo, mimegroep 044 en Betsy Torenbos, die de impact van oorlog en geweld voelbaar maken. Meer informatie hieronder.

Op zaterdag 12 april komt beeldende kunst, muziek en dans samen in een bijzondere gratis voorstelling bij Podium Zuidhaege. Guus Slauerhoff geeft een indrukwekkende live performance, waarin hij samenwerkt met het Grieg Pianoduo, mimegroep 044 en Betsy Torenbos.

Deze unieke act maakt de impact van oorlog en geweld voelbaar en roept op tot bewustwording. Een ervaring die raakt en inspireert.️ Aanmelden en info: www.podiumzuidhaege.nl

Dit evenement is onderdeel van 80 jaar vrijheid in Assen. Bekijk het volledige programma op ditisassen.nl/80jaarvrijheid 

Prijzen

  • Gratis

Locatie

Wanneer

  • Zaterdag 12 april 2025 om 16.00 uur